DENÍK FÍZLŮ

 

DRAHÝ QĚTÁK. Se sedmi pytli qětáku, který byl odcizen z pole mezi obcemi Dřísy a Nedomice, byla zadržena trojice mužů. Při zadržení došlo k přestřelce, při níž bylo použito jak automatických zbraní, tak i ručních granátů a minometu. Tři policejní auta byla zničena a naštěstí zahynula jenom stará Kropáčová, která nedaleko sekala vojtěšku.

 

HOŠI OPĚT ZAZÁŘILI! V posledních dnech, kdy česká veřejnost volá po tvrdých postizích feťáků i dealerů, došlo qelmi brutálnímu, nicméně neúspěšnému zásahu proti dealerům Ekstáze na večírku, který si drze uspořádali. Zásah však musíme označit za unáhlený, neboť policie si informaci o večírku dealerů Ekstáze pořádně neprověřila. Po zuby ozbrojení a maskovaní hoší z komanda rychlého zásahu vtrhli do salónku nejmenovaného hotelu Hilton mezi nicnetušící dealery voňafky jménem "Ekstáze".

Podařilo se nám zjistit, že jeden z obchodníků měl u sebe shodou okolností dva jointy marijuány. Tiskový mluvčí policajtů poručík Hromada (sraček - pozn. red.) nám poskytl miniinterviejů:

My: "Stály ty dva jointy za ubití jednoho člověka, zranění dvaadvaceti osob, zdemolování salónku a zkažení párty?"

Von: "Tak za prvé: Ty jointy nebyly dva , ale tři a za druhé se hoši alespoň dobře procvičili. Takže já zásah hodnotím jako adeqátní k dané situaci."

My: "Děkujeme za rozhovor."

 

HOŠI SE OPĚT VYZNAMENALI. Dvojice policistů Žitný, Cízler hlídkovala ve služebním voze. Služba probíhala vcelku normálně až do chvíle, kdy Žitný náhle na místě spolujezdce zemřel. Jeho kolega si toho nevšiml a pokračoval v hlídce. Večer zajel s vozidlem do garáže a teprve když půl hodiny lomcoval s Žitným, došlo mu, že je dead. Tiskový mluvčí policie kpt. MUDr. Jiří Miří nám sdělil: "....Cízler si smrti svého kolegy nevšiml, protože jak při výpovědi doslova sdělil - cituji ...dyk von byl dycky takovej tichej..."

 

HOŠI SE OPĚT VYZNAMENALI! Ječný byl povýšen na plukovníka, Cígler byl vyznamenán řádem "Čestný polda" a tiskový mluvčí policajtů poručík Hromada dostal jako dycky velký kulový, kterých už má doma za rámečkem celkem sedm.

 

HROZIL TELEFONEM. Trestný čin šíření poplašné zprávy má na svědomí osmiletý mladý muž, který telefonicky do Základní školy v Kralupech nad Vltavou oznámil: ?Šafránková je svině? a zavěsil. Podezřelý Martínek Kubílek (8) byl vypátrán a bylo mu sděleno obvinění pro uvedený trestný čin.

 

ÚSPĚŠNÝ ZÁSAH. Policisté z útvaru pro odhalování feťáků zadrželi přímo při činu 51letého dealera z Dřinova. K akci, která proběhla v discolandu Jarmila v Chlumíně jeden policajt poznamenal: "sledovali jsme ho už poněkolik doskoték a vždy tančil tak nějak divně". V okamžiku zásahu bylo u dealera zajištěno: 27 dávek oregána, 43 dávek skořice, 15 dávek zázvoru, 1,5 ! Kg čočky a větší množství párátek, která již nestačil použít. Dealerovi, který svého činu lituje, hrozí trest 3 až 5 let bez kmínu.

 

ZADRŽENÝ HERÁK. Další akci s cílem potlačit vzestupnou tendenci užívání nejtvrdších narkotik nejmladší generací podnikli cajti v sídle České, tedy naší televize. Konečně došlo k zadržení dlouholetého kameramana Studia kamarád Petra Heráka. Petr Herák se záměrně vetřel do nejsledovanějšího média, aby tam svým příjmením propagoval (hned po marihuaně nejnebezpečnější) drogu a to přímo nejmenším divákům. Podle psychologů se jméno z titulků uloží do podvědomí dítěte a to, když je před školkou kontaktováno dealerem větou: "Nechceš herák?" si slovo vybaví jako něco důvěrně známého a samozřejmě souhlasí! Petr Herák byl odsouzen k trestu nejvyššímu. (A patří mu to - pozn. red.)

 

VŠE NAPRAVIL OHEŇ. Čtyřiatřicetiletý muž 3. 8. kolem 17. hodiny projížděl autem značky Olcit na Kralupsku ve směru od Velvar na Nelahozeves. Zde se potkal s automobilem značky Renault. Automobily zastavily, muž z Renaultu si přesedl do Olcitu a jeho spolujezdec přitom zahlédl u obviněného věc, podobající se jointu. Oba odjeli do nedaleké restaurace. Deset minut po osmnácté hodině tudy projížděla policejní hlídka, před kterou se obviněný dal na útěk a přitom cosi odhodil. To cosi byl joint super skanku, který by mohl zliqidovat tak pět, šest lidí. Vyšetřovatelem byl tento muž ze Slaného obviněn z nedovoleného ozbrojování a byl za svítání upálen.

 

NEBEZPEČNÁ JÍZDA. Dne 23. 1. tříletá řidička tříkolky K. T. z Liběchova nezvládla řízení a vjela na chodník, kde srazila 69-letého F. K. Ú. Tomu se při pádu vysypal kyblík s pískem a kamsi zakutálela lopatička. Vzhledem k nízkému věku pachatelky byl celý případ vyhulen.

 

SEBEVRAŽDA. Třiasedmdesátiletá T. H. C. si uvědomila, že už nemá moc ČAraSu - tak to zabalila a praskla..

 

NEPOZORNÝ DŽANKY. Šok, panika a chaos, to je výsledek nepozorného počínání mladíka M. F. Ten se kolem čtvrté hodiny ranní vracel z klubu, a doma se rozhodl pustit si do sluchátexvůj oblíbený Thunderdome. Byl však (jak jinak) pod vlivem účinků marihuany a svou nesoustředěností zavinil celému sídlišti velké přeqapení. Konec od sluchátek strčil do špatné zdířky své ultrasložité a megasilné hi-fi soupravy, takže hudba mu sice řvala do sluchátek, ale současně vycházela i z reprobeden. Toho si M. F. nevšiml, protože to neslyšel. Během skladby skupiny Rotterdam Terror Corps, byl celý panelák na nohou a během dalších deseti minut zachvátila panika i další nejbližší domy. Reakce lidí byly různé. Většina obyvatel se utíkala schovat do krytu, někteří zůstali doma a opíjeli se, neboť došli k závěru, že konec světa je konečně tady a chtěli si ještě naposled užít. Někteří starší lidé se modlili. Psychicky labilnější jednici a děti si uhnali trauma, třes rukou apod. Jedna třicetiletá žena zešedivěla. Přijeli hasiči a nevěděli co si počít. Cikáni běhali od bytu k bytu a kradli co se dalo. Nejbližšího souseda složil srdeční kolaps a M. F. si v klidu poslouchal. Když skončil kompakt, taxi šel lehnout a spal až do rána.

 

VE VLASTNÍCH ŘADÁCH. K přestřelce mezi příslušníky městské policie v Mělníku došlo po objevení políčka marihuany v nedalekém Kokoříně. Strážník J. P. se přiznal, že pole patří jemu a že jen přes jeho mrtvolu. Ostatní souhlasili, vytáhli zbraně a došlo ke střetu. Pole bylo zničeno a mrtvý J. P. byl převezen do márnice.

 

NEŠTĚSTÍ VE ŠTĚSTÍ. Velkou radost měl mladý narkoman M.F., který z důvodu nedostatku peněz přepadl neznámého muže na nám. Republiky v Prase. Muž byl shodou okolností dealer, který nesl své zboží na trh (černý). M. F. mu drogy odcizil a na hajzlu v metru si to nasral do žíly. Dealerovo zboží byl všaqelmi neqalitní heroin z 95% řezaný Azuritem a tak M.F. chcípnul ve sračkách s buchnou v předloktí.

 

MALÍ NÁSILNÍCI. Xmutné příhodě došlo na hřišti na mělnickém sídlišti Střed. Vlastík rozšlápl Mirečkovi bábovičku a ten mu to oplatil kopnutím do kýblíčku. Vlastíxe rozplakal a Mirečexe rozesmál. To Vlastíka nakakalo a tak rozdupal Mirečkovi hrad z písku, se kterým se Mireček dělal celé dopoledne. Mirečexe přestal smát, rozbrečel se a oba šli domů.

 

PANELÁK ZABÍJEL. V sobotu qečeru se J. K. (24) zhulil taxlušně, že na něho spadnul panelák. Postižený byl převezen záchranou službou na jednotku intenzivní péče. (jen tak mimochodem - v paneláku zahynulo několik desítek osob).

 

NEBEZPEČNÝ MANIAK. Značný kus odvahy musel prokázat pachatel, který v dobách veder (kolem 35 stupňů C ve stínu) v Řepínském dole, v katastru obce Mělnická Vrutice, přelezl ostnaté oplocení zdroje pitné vody, uspal hlídacího vlčáka, přeřízl visací zámek poklopu a vlezl do studny. Díky alarmu byl však hlídkou zadržen ještě dřív, než se stačil napít.

 

NEBEZPEČNÁ DROGA EKSTÁZE. Po čtvrté hodině ranní 15. června se z taneční zábavy vracela podnapilá osmapadesátiletá žena. Na lávce přes říčku Otravu, do které právě zvracela, k ní z ničeho nic přistoupil mladík a nabídl jí drogu ekstázi. Vyděšená žena zavolala policii a dealer byl zadržen. Postižená byla převezena na záchytku s otravou alkoholem.

 

STRÁŽNÍCI VE STŘEHU. Těžkou noc měli mělničtí strážníci na Silvestra. Na dispečinku byla nahlášena nehoda, kdy opilý létající slon narazil do lampy a usnul uprostřed vozovky. Strážníci hledali slona celou noc po celém Mělníku, leč neúspěšně. Další vzkaz od svědka nehody dostali strážníci v šest ráno, kdy se svědek omluvil a uvedl, že to asi byla halucinace.

 

POBLITÝ PŘÍSLUŠNÍK. Hlídkou OOP (Organizace pro osvobození Palestiny) Kostelec nad Labem byla 1. ledna v noci zadržena dvojice již vícekrát soudně trestaných mužů při vloupání do prodejny s alkoholickými nápoji. Podezřelí se pokusili vypít většinu zboží, ale policejní hlídka je zadržela včas a většinu nápojů byli nuceni vrátit. Bohužel na uniformu jednoho z policistů, který znechuceně omdlel.

 

SILVESTROVSKÁ OSLAVA. Ta se vymkla z rukou majiteli patrového obytného domu v Kralupech. Neprozřetelně si pozval několixvých známých na oslavu, netušil však, co to znamená ?kalit?. Celou párty strávil v koutě se zacpanýma ušima a když k ránu došlo na destrukci interiéru, dům opustil. Na Nový roxe k ruinám domu vrátil a od té chvíle si nic nepamatuje (pouze to, že jeho strejda vynalez Vitacit). S těžkým šokem byl hospitalizován v Bohnické léčebně.

 

FEŤÁK HAVAROVAL. Při jízdě výtahem z 15. patra nezvládl J. L. řízení, dostal se do smyku a bočně narazil do stěny šachty. Důvodem byla nepřiměřená rychlost a nesoustředěnost J. L., který byl pod vlivem mámivých a omamných látek. Při nehodě se ztratily tři osoby a škoda je odhadnuta na 50 tisíc korun.

 

NESCHOPNÝ FÁTER. Qloupání do kostela svatého Vojtěcha v Neratovicích došlo možná, pravděpodobně v noci z 19. na 20.prosince. Dosud neznámý pachatel asi vylomil zámek ze zárubně postranních dveří kostela a po vniknutí do objektu snad odcizil platisku a mosazné svícny. Nejspíš způsobil škodu za 22 tisíc korun, ale policie si není jista, protože hlavní fáter není schopen ani si vzpomenout jak se jmenuje.

 

ZATOULANÁ SVĚTLICE. Při malém ohňostroji 20.prosince večer v Kralupech nad Vltavou zasáhla světlice sedmdesátiletou důchodkyni do ... S vážným poraněním hm hm byla za rekordně krátkou dobu převezena Rychlou Záchrannou Službou do márnice.

 

PROMOČENÉ DOPOLEDNE. 18.prosince dvě hodiny před polednem v Zeměchách byl poštovní doručovatel, který jel na jízdním kole, osloven dosud neznámým mužem, který ho pod pohrůžkou násilí donutil vydat služební brašnu. Pachatel se poté rozesmál a celou zásilku pomočil. Pak plivl doručovateli na kalhoty a utekl do lesa. Škoda představuje částku 54 tisíc korun.

 

VYDĚŠENÝ ČÍŇÍK. Ten přiběhl v pondělí 69. červa na policejní stanici v Mělníku a vypověděl, že jeho restaurant byl přepaden dvojicí zlých chuligánů. Číšník pojal podezdření poté, co zaslechl větu: "Zaplatíme a utečeme." Než stačil cokoli udělat, chuligáni svůj úmysl uskutčnili. Jedná se o známou nepolapitelnou partičku, která podobným způsobem řádí po celém okrese.

 

POLAPENÁ NESTOUDNICE. Hlídka OOP zadržela v Kralupech nepřiměřeně málo oblečenou ženu J.T. z Tišic. Vzhledem k tomu, že žena seděla na předním sedadle taxiku a měla odhalenou tvář a paže(!!!), hlídka OOP (Organizace pro osvobození Palestiny) vyřešila přečin podle jeho závažnosti, tzn. ukamenováním, zapálením, rozstřílením a popliváním. Poté se hlídka odebrala k modlitbě do mešity. Velitel Omar Muhamed rozhodl o mimořádné finanční odměně členů pracovité hlídky.

 

CHLAPEC TO PŘEHNAL. Jako špatný žert bychom mohli označit chování 12-ti letého školáka J.L. který v hodinách přírodopisu nehorázně páchl. Jeho vtipkování učinila přítrž učitelem přivolaná hlídka OOP (Organizace pro osvobození Palestiny), která chlapce vzhledem k jeho nízkému věku pouze upálila.

 

KANTOR TO PŘEHNAL. Jako špatný žert bychom mohli označit chování učitele přírodopisu, který záměrně označil jednoho z žáků za původce smradu ve třídě, který ovšem vydával on sám. Na tuto skutečnost přišla žáky zavolaná hlídka OOP (Organizace pro osvobození Palestiny). Alláhužel, příslušníkům došel benzín, střelivo i kameny, takže učiteli pouze vyhubovali. Jeden člen hlídky dostal nápad jak učitele alespoň trochu vytrestat a plivl mu do kalamáře.

 

OBĚTAVÝ LÉKAŘ. Obětí dopravní nehody u obce Líbeznice se stal 30-ti letý Petr M. minulý čtvrtek. Cestou domů na kole ho neznámý řidič srazil a z místa nehody ujel. Petr M. utrpěl těžký otřes mozku, otevřenou zlomeninu pravé nohy a rozsáhlá vnitřní zranění. Protože mu však nikdo neposkytl pomoc, opravil poškozené kolo a dojel do nejbližší nemocnice, kde mu opilý ošetřující lékař doporučil týdení klid na lůžku a kdyby se to nelepšilo, že se na to ještě mrkne.

 

VTIPNÝ OMYL. Otřesný případ se stal 5. prosince letošního roku. 32 letý A. B. z Prahy se jako každý roqydal se svými kamarády (přestrojen za čerta) děsit malé děti bohatých rodičů (samozřejmě za tučnou provizi). Leč poučen zkušenostmi z předchozích let se i se svými kumpány posilnil notnou dávkou alkoholu. Ve značně podnapilém stavu nezvládl navigaci, spletl si adresu a zazvonil u nesprávného domu, samozřejmě aniž by si toho všiml. Otevřela jim nic nechápající 96 letá důchodkyně C. D. Tato dáma byla značně nahluchlá a nasleplá, a tak na silně zkomolený dotaz A. B. "Jestlipaxi byl hónej, chlapeš(hik)ku?", odpověděla: "Cožé?", což si A. B. vyložil jako zápornou odpověď a se slovy: "Tak ty si zlobil, ty svině!" začal nebohou a nic nechápající důchodkyni třískat přineseným řetězem. Od nehýbajícího těla ho oddělila až hlídka městské policie. A. B. byl zatčen a dopraven do cely předběžného zadržení. Když se však celá věc vysvětlila (a jelikož se jednalo o bezvýznamnou důchodkyni), policie A. B. propustila a všichni se tomu od srdce zasmáli...