Z DENÍKŮ ČERVENÝCH STŘEVÍČKŮ

by Fucker

Tajemný šlechtic a služebná Lucy

Zámek Chateau de Poliere, 2. 8. večer, pokoj služebné Lucy.

Sotva jsem sundala své červené střevíčky a ulehla do lože otevřely se dveře. Polekala jsem se. Byl to ten mladý muž, kterého jsem zahlédla dnes odpoledne v zámeckém parku. Jel kolem mne tryskem na černém hřebci až jsem se začervenala. Byl opravdu krásný a jeho oči byly tak uhrančivé, že jsem omdlévala.

Řekla jsem, že se bojím, a aby odešel, ale on si místo toho sundal kalhoty a začal na mne močit. Když skončil stoupl si nade mne na postel ulevil si na mne konečníkem. Stolici mi rozetřel po těle. Bylo to taqzrušující. Ach... vzdychla jsem... Nakonec mne zbičoval a odešel. Byl to můj první milostný zážitek. Brzy na to mne vyhodili a já, třináctiletá se uchýlila k tetě do Paříže.

 

Paříš, ulice Chappo Rouge 27, dům č. 28, pokoj v 2. patře, 21.00

Sotva jsem ulehla a zula si své červené střevíčky začalo se mi stýskat po mém tajemném šlechtici. Najednou někdo rozbil okno a skočil do pokoje. "Ach" vzdychla jsem. Byl to ON!

Než se rozkoukal, kam to vlastně vlezl, skočil na mě. Strhl ze mě peřinu i spodní prádlo. Paxe na mě vyzvracel. Z toho co mi roztíral po tělě jsem zjistila, že můj šlechtic povečeřel kuřecí plátky na grilu, smažák, 3 utopence, šopák, nebo nějaký hodně podobný salát, pak něco jako fazolky, ale takové jako věčí, 2 mrqičky. Všechno to musel zapít vínem, myslim Chateau Blé, ročník typuji tak na 1614. Paxe rychle udělel a vyskočil z okna.

Ano, od této chvíle jsem věděla, že ho miluji. Ten pocit mne celou naplňoval. Pořád jsem na něj myslela, a to i když jsem myslela na něco jiného. Prostě jsem byla totálně zamilovaná. Příště, a doufám, že to bude již brzy, s ním zkusím promluvit. Zeptám se ho jaxe jmenuje, kde dělá, kolik bere atd.